Radila sam ultra zvuk pre nekoliko dana on je pokazao sledece; rvf uteri dim. 82x41x55mm. Endometrijum 8mm. Ovarijum sin. 47x36mm. U predelu levog ovarijuma transonicna cista dim. 35x35mm. Bez prisutnih protoka. Ovarijum dex. 32x17mm. Duglas je prazan. Interesuje me da li je i koliko je ovo sve opasno unapred zahvalna

    Odgovoreno: 13. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Marina verovatno se radi o cisticnim jajnicima. I najverovatnije imas poremecen menstrualni ciklus i moze da utice da ostanete u drugom stanju. Pozeljno je da se leci uzrok sto pre, jer ciste mogu sa vremenom da budu vece.