Postovanje, imam 35 godina, imam jedan mali problemcic, interesuje me da li i kako mogu da pomerim svoj ciklus? Ne bih zelela da na polovini letovanja imam ciklus. Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Sonja moze se odloziti odnosno pomeriti ali treba otici kod ginekologa da ti pregleda na koliko dobijas menstruaciju, da li su cisticni jajnici ili nisu, kada ides na more datum, kada je bila poslednja menstruacija i kada se ocekuje, zbog toga se ne moze ovako odrediti terapija.