Poštovani, devojka i ja imamo problem. Ovog meseca treba da dobije 15. 06. 2012 godine (15. 05 je bo početak zadnje menstrucije) . Sinoć, 11. 06 se javio problem, imala je samo kratko neki tamno braon iscedak, koji je jako malo trajao, i jutros isto malo. Zatim je sve stalo i više nema ni traga. Menstucija mi nije redovna, retko kada mi se desi da dođe par meseci u isti dan. Prošla mi je poranila 4 dana. Imali smo ondos 09. 06 bez zaštite, ali nisam ejakulirao u nju. Jako smo zabrinuti danije trudnoća u pitanju. . . Trenutno je bolesna 3 dana, nema temperaturu, ali ima jak bol u grlu, malaksavost (tako sam se i ja osecao pre 7 dana jer sam bio bolestan) . Molim vas za bilo kakav savet i pomoć. Da li je moguće da je trudnoća u pitanje? Nadamo se da nije. Zabrinjava nas što je 4 dana pre, i što je samo ovaj iscedak bio i stao. . .

    Odgovoreno: 13. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Najbolje je uraditi test za trudnocu preko urina i najverovatnije ima hormonski poremecaj koji uzrokuje neredovne menstruacije. Treba otici kod ginekologa.