Postovani, porodila sam se 2. Juna i po izlasku iz porodilista vec sam imala veoma slaba krvarenja koja su brzo presla u jedva vidljiv trag na ulosku. Porodjaj je prosao bez komplikacija. Deset dana kasnije pocelo je ponovo obilnije krvarenje, kao menstrualno, praceno blagim bolovima u ledjima i donjem delu stomaka. Dali je moguce da samo 10 dana nakon porodjaja dobijem menstruaciju? Dete sam dojila uz dohranu sve do pre 2 dana kada smo presli samo na majcino mleko.

    Odgovoreno: 13. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Nije realno dobiti menstruaciju 10 dana posle porodjaja, verovatno je doslo do naglog zatvaranja grlica materice i doslo je do skupljanaj krvi u materici. Treba otici kod ginekologa gde ste se porodili.