Molim za strucno misljenje-proslog decembra sam prvi put imala vaginalnu infekciju-tada mi nije radjen vag. Bris-dobila sam vaginalete polyginax. Medjutim proteklih meseci u drugoj polovini ciklusa sam imala svrab, zarenje u predelu vulve. . . Ginekolog mi je prepisao canesten kremu, bornu kiselinu, vaginalete canestena ali to smiri situaciju i onda sve opet. Samoinicijativno sam odradila testove na hlamidiju (pozitivna) mikoplazmu (negativna) ureoplazmu (pozitivna) -zavrsili smo terapiju decko i ja (10 dana smo pili vibramicin) . Vaginalni bris sam takodje radila i uredan je. Danas sam imala odnose (zastita kondom) i eto meni je vulva bas natekla. Molim vas da mi pomognete, jer vise ne znam sta da radim. . .: ( ( (

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije imate upalu grlica materice i treba uraditi kolposkopski pregled sa cervikalnim brisom.
      potrebno je adekvatno leciti jer ce vam se cesto ponavljati.