Da li muskarac koji je kako sam nedavno saznala imao odnose sa jos dosta devojaka moze da prenese neku bolest meni jer ja sam sa njim vec 3 godine i ni sa kim nisam imala odnose osim sa njim, a sa njim sam i nevinost izgubila, imam jako bolne menstruacije, pojacan sekret i upalu jajnika i grceve. . .

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Naravno da moze ali neznaci da imte infektivne ili prenosive bolesti, uradite kolposkopski pregled i briseva da vidite da li imate obicne ili infektivne bolesti.