Postavani. Idem cesto doktorima i sada su mi otkrili da imam polucisticne jajnike i sada sam imala pms koje mi je trajalo 33 dana (obilno krvarenje) i zaustavljen je inekcijama ali se sada neosecam dobro trni mi dojna usna, jezik, villica bole me kosti, nesvestimi se, ubrzano radi srce, nemam apetita. . . . Moje pitanje je dali to ima veze s jajnicima ili moram ici i drugim i kojim lekarima???? Hvala u napred.

    Odgovoreno: 17. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije radi se o anemiji, morate da idete kod lekara radi uzimanja adekvatne terapije sto obuhvata gvozdze i vitamine. Obavezno lecite policisticne jajnike.