Postovani, vec mjesec i nesto imam problema sa pojacanim sekretom. Posjtila sam ginekologa, uradila vaginalni bris i papa test koji je bio negativan, samo mi je ustanovljena iii grupa sekreta, dijagnoza colpitis. Dobila sam polygynax vaginalete 12 dana, svako vece po jednu i locacorten n mas zbog svraba koji sam osjecala. . . Nakon terapije vidjela sam poboljsanje, otisla sam na kontrolu i doktorica mi je rekla da imam jos malo bakterije i propisala mi lactogyn jedno pakovanje. Sinoc sam aplicirala poslednju tabletu, medjutim sekret mi je jos vise pojacan, da li je to reakcija lactogyna ili mi se stanje jos vise pogorsalo?

    Odgovoreno: 18. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Normalno da imate pojacan sekret dok ste pod antibiotskom terapijom, treba ispirati vaginalno sto cesce najverovatnije da imate pored colpitias-a i cervicitis.