Zanima me sta je to hipoehogena formacija? Na nalazu mi pise da se nalazi levo od uterusa, 47x42, 30mm x 30

    Odgovoreno: 19. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #100730

    • Dr Rami Aburas 14. 03. 2013.

      Verovatno cistican jajnik, uradite test trudnoce za svaki slucaj.

    • Imam jedno pitanje bila sam na ultrazvuku receno mi je da je desni jajnij 30x23 sa hipohomogenom formacijom doktorka mi je rekla da postoji mogucnost da sam ostala u drugom stanju ali nije sasvim sigurna ili je mozda folikul interesuje me vase misljenje unapred hvala