Molim vas da mi kazete sta dalje da radim, bezuspesno pokusavam ostati u drugom stanju vec godinu dana, nikad nisam radjala, imala sam 1 abotrus pre 10 god, nikad nisam koristila nikakve lekove za kontracepciju, osim pilula za, , dan posle, ,. Ove analize su radjene 3 dan ciklusa, a rezultati su: prolaktin 33. 89, fsh 13. 5, lh 6. 91, estradiol 24. 3, amh 0. 21. Imam redovne menstruacije na 26 dan. Moj partner ima 44 god. Da li postoji ikakva mogucnost za imam potomstvo??? Unapred zahvalna dragana s.

    Odgovoreno: 19. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Tu treba malo vise ispitivanje, prvo spermogram i spermokultura partnera zatim vas hormonski status i da se ispita zasto je vasa menstruacija na 26 dana. . .