Postovani: u 26. Nedelji trudnoce sam danas na pregledu su mi rekli da imam karlicnu trudnocu i na ultra zvuku su mi rekli da beba ima blago uvaljenu glavicu (poslala sam vam sliku nalaza) , pa me interesuje sta to znaci, dali beba moze imati nekih problema zbog toga ili ce se to vremenom normalizovati? Hvala

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ovo ce se verovatno normalizovati kako trudnoca bude napredovala. Savetujem vam da ostanete pod redovnom kontrolom vaseg ginekologa.