Poštovani, nalazim se u sedmoj nedelji trudnoće a analiza urina pokazuje povećan broj leukocita od 6-8 i dosta bakterija uz propratne bolove ledja i peckanje prilikom izmokravanja. . Nalaze urinokulture očekujem tek za tri dana i na znam šta radidi do dolaska istih. . Molim vas za savet? Unapred zahvalna brižna i najiskrenije se nadam, buduća majka. .

    Odgovoreno: 14. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Dok ne bude gotov nalaz urinokultura, samo cesce piti tecnosti, i po 1 casu posle svakog mokrenja, ispiranje kaljum hipermanganom, moras kod ginekologa sto pre da ti odredi terapiju preventivno da ne dodje do pobacaja