Pijem jazz pilule vec duze vrijeme. U aprilu sam dobila menstruaciju ali mi je bila cudna, manje obimna, samo braon, krajem aprila uradim test za trudnocu i negativan. U maju dobijem isto kad treba ali menstruacija jos kraca i jos manje. Sad u junu nisam uopste dobila, bukvalno nista! Vec sam pocela novu kutiju, sad me interesuje zasto? Sta moze biti, da napomenem da odnose nisam imala od aprila mjeseca. Citav maj sam bila pod stresom i nervozom da li je to uticalo? Doktorica mi je na bolovanju pa ne mogu jos otici. Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Nikad ne pocinji novu kutiju kontracepciju dok ne dobijas mens. Inace tab. Treba pocinjes od znak start i u pravcu strelice od 5-og dana ciklusa pa do 25 dana. . . I cekas da dobijas mens. Proverite da li ste pristupili kako treba? Javite se ginekologu.