Od zadnjeg porodjaja imam problema sa sekretom, idem redovno na papu svakih 6 meseci, jer su mi rekli da imam priraslice na grlicu i da pod uticajem hormona mi se pojavljuje pojacan sekret. U proseku svakih 3 meseca koristim i poliginax i makmiror i prosle nedelje sam imala terapiju canistenom. Medjutim, opet imam tegobe, sta da radim, moye li se to operisati, ili poraditi na necemu da resim taj problem, jer sam ocajna.

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Vas problem nema veze sa hormonima, uradite colposkopski pregled sa cervikalni i vaginalni brisom, najverovatnije imate cervicitis koji trba adekvatno leciti. Procitajte clanak o cervicitis -u. . .