Postovani vec sam vam pisala. Molila bih hitan odgovor. U braku sam tri godine, imami redovno odnose bez zastite uz cuvanje. Medjutim to nije moj problem. Ciklus mi je redovan na svakih 28 dana, ali zadnja 4 ciklusa krvarenje je bilo samo prva dva dana a ostala tri malo po malo ono narodski receno hoce nece. Trajanje ciklusa je 5 dana, ja sam 41 godinu gojazna sam pusac sam ali nisam aktivan pusac mogu bez cigare prodje i po nekoliko dana da ne zapalim cigaretu, nisam radila nikakve analize kod ginekologa nisam bila, bolujem od stitne zlezde uzimam tivoral 1\\2 jednu ipo tabletu ujutro interesujeme staje to samnom da li je klimaks ili.

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Kod vas se najverovatnije radi o hormonskom poremecaju koji bi trebalo sto pre ispitati da ne bi doslo do ranog klimaksa. Savetujem vam kompletan ginekoloski pregled. U nasoj praksi se trudimo da zeni odlozimo ulazak u klimaks koliko god je to moguce, da bi se ocuvalo njeno mentalno i fizicko zdravlje.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      http: //ordinacijaaras. Wordpress. Com/