Poštovani doktore, nalaz papa testa mi je iii, patolog je tražio da se uradi kolposkopija. Kolposkopija je pokazala hroničnu iflamaciju. Ineresuje me koja metoda je merodavnija i pouzdanija, obzirom da na kolposkopskom pregledu nije bilo znakova maligniteta grlića. Unapred, zahvalna.

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije imate cervicitis chro. I colpitis, treba adekvatno leciti. Da ne bi doslo do ranice ili druge komplikacije. Procitajte clanak o cervicitis-u.