Imala sam rizican odnos 12. 11. 2011. Prvog dana menstruacije, posle toga sam menstruacije imala 10. 12, 29. 01. , 07. 03. , 25. 04. , i u medjuvremenu radila test koji je bio negativan. Kolika je verovatnoca da sam u drugom stanju?

    Odgovoreno: 27. 06. 2012.
    • Poštovana,
      : ) sigurno niste u drugom stanju (osim ako niste imali ponovo neki rizican odnos): ) savetujem vam da uradite hormonsko ispitivanje i kompletan ginekoloski pregled da bi ste regulisali menstruaciju.