Spavao sam sa devojkom bez zastite, njoj je to bio prvi put a ujedno i poslednji dan menstruacije. . Nisam svrsio, ali kada sam dosao kuci penis mi je bio vlazan pa sad mozda je to od nje. . To je bilo 4 jula, da stvar bude gora devojka mi od 6 jula se zali da je ponekad boli glava i da joj je muka. . Pa da li je moguce da je trudna?

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Postoji mogućnost da vaša partnerka ostane u drugom stanju, ali o tome se može govoriti tek po izostanku ciklusa. Glavobolje i mučnina dva dana posle eventualno rizičnog seksualnog odnosa nisu pokazatelj trudnoće!!