Moja zena je uradila amh hormor i rezultat je 0, 355 dali sa time sto je dobila postoji mogucnost da ostane trudna i kolika je verovatnoca da ostane

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Iz vašeg pitanja ne mogu zakljulčiti o starosnoj dobi vaše supruge. Vrednost 0, 355 ostavlja mogućnost trudnoći, ali rezultata treba tumačiti i uskladu sa ostalim parametrima, kako hormonskog statusa, tako i ginekološkog nalaza, životne dobi pacijentkinje, eventualnih ranijih intervencija, kao vaših rezultata spermograma i spermokulture.