Imam zeleni sekret ,slatkog mirisa.. To traje vec 4 meseca i nisam plasila sam se pregleda.. Sada je vec ovo stanje za Koronom i nemam kad da odem. Postoji li prirodno lecenje? Procitala sam da beli luk pomaze..

    Odgovoreno: 13. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Ne postoji prirodno rešenje. Potrebno Vam je adekvatno lečenje kod ginekologa. Nemate razloga za strah, u pitanju je vaginalna infekcija.

      Posetitw ginekologa što je pre moguće kako biste dobiki adekvatnu terapiju.

      I sledeći put, šta god da je u pitanju, nemojte toliko čekati jer se stvari samo mogu zakomplikovati.

      S poštovanjem,

      Dr Magdalena Nikolić