Postovani,

    Menstruacija mi kasni 15 dana. Uradila sam 3 testa, svaki je bio negativan. Rizicnih odnosa nije bilo. Da li postoji mogucnost da sam trudna?

    Odgovoreno: 11. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Nekad je potrebno malo više vremena da test na trudnoću bude pozitivan. Ukoliko ne dobijete ciklus , za 7 dana ponovo uradite test.

      Kakav god bio ishod tog testa, potrebno je da se javite ginekologu, da bi se utvrdio razlog izostanka Vašeg ciklusa.

      Srdačno,

      dr Magdalena Nikolić