Postovani, godinu dana je proslo od poridjaja, ista kilaza, ono sto bih dkinula pre poridjaja za ned dana, sada nikako, uglavnom se zdravo hranim, aktivna oko bwve, sad ne izlazumo... Ali umir, mlitavost, bez enwrgije, susta suprotnost mene ore i poale porodjaja... Da li su hormoni u pitanju? Da li mogu nesto od hormina, sama da odradim, obzirom sa lekari samo hitno primaju.. Gvozdje mi je i u trudnici i posle bilo ok, vit D pre trudnoce deficit... Trudnoca uz pomot vto. Hvala

    Odgovoreno: 11. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Možete proveriti štitnu žlezdu: TSH, fT3, fT4, anti TPO antitela, anti Tg antitela.

      Proverite i kompletnu krvnu sliku sa laboratorijski nalazima : glukoza, urea, kreatinin, mokraćna kiselina, blirubin, holesterol, trigliceridi, LDL, HDL, AST, ALT, ALP, GGT, CK, LDH, CRP, gvožđe, feritin,transferin, vitamin D.

      Javite se nadležnom lekaru opšte prakse sa rezulatitma, on će VAs dalje uputiti kad prođe banredno stanje.

      Srdačan pozdrav za Vas i bebu,

      dr Magdalena Nikolić