Poštovani,
    Ako ultrazvuk kaže da je šesta nedelja trudnoće i na tom istom ultrazvuku se dobije informacija da nije jasan eho ploda a posle toga lekar savetuje prekid trudnoće, da li je to osnovano. U kom periodu trudnoće treba da se čuje na ultra zvuku eho ploda?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 10. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Eho ploda se ne čuje, no vizualizuje. Ako ste 6.-a nedelja trudnoće, normalno je da je eho ploda nejasan! Konsultujte drugog lekara, ali sačekajte bar dve nedelje.
      Pozdrav.