Poštovani,
    Muči me jedan veliki problem. Imam 16 godina, menstruaciju sam dobila pre 2 pune godine, i sve je bilo dobro do pre 5 meseci. Od tada je više nisam dobila, još uvek nisam stupila u seksualne odnose pa ne znam da li to treba da me brine?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 10. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije nije ništa strašno, ali se javite svom ginekologu. Uradiće Vam uz, te ukoliko je sluzokoža materice zadebljala, dobićete terapiju, tj. izazvaće Vam se menstruacija. Za dugoročno rešenje, preporučujem neki preparat iz grupe kontraceptiva.
      Pozdrav.