Poštovani,
    Nedavno sam imala tuširanje kondiloma pa me interesuje koje su normalne reakcije na to?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Iskreno, najsavremenije terapije za uklanjanje kondiloma su radio-koagulacija i laser-vaporizacija. Metode, tuširanja, kao i tečni azot se sve više napuštaju, jer samo tuširanje vrši destrukciju i okolnog tkiva, a zamrzavanje tečnim azotom virus koji izaziva kondilome, dovodi samo u stanje hibernacije.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #35293

    • Sta podarzumeva " spaljivanje" kondiloma (vaginalnih) i koja metoda odstranjivanja je najbezbolnija?