Poštovani,
    Nisam se lepo izrazila, da li postoji mogućnost da se zatrudni ako posle prvog seksualnog odnosa nastupi još jedan odnos, bez zaštite, da li u penisu ostane sperme koja može da dovede do trudnoće?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Naravno! Pogotovu ukoliko partner nije obavio nikakvu toaletu, urinirao i sl. U semenim kanalima zaostaje određena količina sperme, koja, ukoliko nastupi naredni seksualni odnos, svakom kontrakcijom, stezanjem i popuštanjem penisa može istisnuti tu količinu sperme u vaginu.
      Pozdrav.