Poštovani,
    Moje pitanje je imam ranicu na maternici, da li postoji neki lek za to ili mora revizija maternice da se uradi.
    Unapred hvala. S poštovanjem Jelena.

    Odgovoreno: 21. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da mislite na ranicu grlića materice? Za takvu promenu se ne radi revizija materice. Javićete se svom ginekologu, koji će Vam uraditi kolposkopski pregled, sa uzimanjem brisa na papa, te na osnovu tih rezultata i proceniti da li je ranica za praćenje, ili za eventualno uzimanje isečka, tj. biopsije.