Poštovani,
    Posle ginekološkog pregleda lekar je konstatovao da je moguće da imam infekciju grlića. Rečeno mi je da uradim briseve cerv. na klamidiju, mucoplazmu, ureaplazmu i cerv. bris bakteriološki. Recite mi molim Vas (u slučaju da su pozitivni rezultati) kako sam tu infekciju dobila i kakav je postupak lečenja?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Odgovor Vam se ne može dati, pre gotovih rezultata, jer upravo i zavisi od onoga što se eventualno bude izolovalo. Lečenje se najčešće sastoji u korišćenju antibiotika, oralno, po antibiogramu, uz propratno korišćenje vaginaleta.
      Pozdrav.