Poštovani,
    Na gaćićama
    uvek imam žućkaste fleke, kao kad se ne briše neko kad ide na malu nuždu. I to mi stašno smeta i vidi mi se kad obučem bele gaćice. To mi traje već dug period siguno jedno po godine ako ne i više. Odnose sam imala pre dva meseca i koristila sam zaštitu. Da li je to opasno? Šta vi mislite čemu je uzrok toga?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Uzrok je verovatno pojačana vaginalna sekrecija, koja ne mora da bude izazvana seksualno prenosivim bolestima. Sam poremećaj kiselosti vagine, vaginalne flore može dovesti do bujanja gljivica i anaerobnih bakterija, koje mogu dati pojačanu vaginalnu sekreciju. Javite se ginekologu radi propisivanja terapije koja će Vam rešiti problem.
      Pozdrav.