Poštovani,
    Ja sam u 29. nedelji trudnoće i dr. mi je zbog pojačanog sekreta prepisala vaginalete polygynax. Na uputstvu (kao i kod svih ostalih) piše da se ne preporučuju u trudnoći. Šta vi mislite o tome? I još nešto, kad ih stavljam, a do sad sam ih samo 2 stavila, osjetim kao da mi je jako osjetljivo i natečeno iznutra. Da li je to zbog sekreta i povećane osjetljivosti zbog trudnoće?
    Hvala.

    Odgovoreno: 21. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #34054

    • Pronašao sam ljek za 20-30 bolesti sa božjom voljom - za impotenciju, kašalj, sifilis, depresiju itd. - plod ili drvo koje raste do 10 metara i od njega se vadi neki plod koji je do 1 metar - filtrira se u laboratoriji na 1500 stepena temperature vadi se otrov - iz njega vadu ulje koje ga koriste u fabrikama industrije a u evropi ga sad ređe koriste upotreba ljeka jedna kašika se pomeša sa medom i popije tako se upotrebljava za sve oboljenja ali za svako oboljenje ima različiti način za razliku koliko dana za jedno oboljenje se koristi tri kašike na dan z 15 dana recite ovo nadležnim doktorima. Sa poštovanjem.