Poštovani,
    Juče 16.07.09. sam konstatovala trudnoću uz pomoć testa. Početak poslednje menstruacije bio je 09.06.09. Interesuje me kada treba da odem kod ginekologa da bi se mogla uz utvrditi trudnoća.
    S poštovanjem.

    Odgovoreno: 21. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Mozete otići već sada. Uz pregled, vaginalnom sondom, može prikazati trudnoću u materici već sa 4 nedelje starosti trudnoće. No, određeni testovi iz krvi, takođe mogu govoriti u prilog postojanja, ali i kvaliteta razvoja trudnoće.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #34043

    • Ne mogu da verujem. Tog datuma je bila i moja poslednja menstruacija i takođe sam testom 16. Jula utvrdila trudnoću. Veliki pozdrav i sve najbolje. Imam preporuku sajta: www.bebac.com tu možeš pogledati sve po nedeljama.