volela bih kada bi mogli da mi kazete nesto vise o bolovima koji se javljaju u donjem stomaku... Ja sam Marija, imam dvadeset jednu godinu. U trecoj nedelji trudnoce sam i imam ceste grceve u donjem stomaku. Zavisno od momenta oni su jaci ili slabiji. Ono sto moram da napomenem jeste da nakon seksualnog odnosa ti grcevi su redovni i poprilicno jaki. Volela bih da mi pojasnite o cemu se radi, da li je to alarmantno i trebam li da se javim svom ginekologu. sa postovanjem MARIJA.

    Odgovoreno: 15. 07. 2007.

    • Postovana Marija nije uobicajeno da u trecoj nedelji trudnoce zena ima takve senzacije. Trudnoca , ali obicno starija sa 7-8 nedelja moze dovesti do takvih problema uglavnom zbog lose regulisane probave koja prati trudnocu. Nije nemoguce da je to i kod Vas problem , ali nije lose da posetite ginekologa. Sto se tice grcenja kod odnosa - oni normalno prate orgazam i ne bi trebalo da Vas brinu.