POSTOVANI DOKTORE,IMAM 21. GODINU IZ NOVOG SADA SAM,INTERESUJE ME DA LI DEVOJKA POSLE MENSTRUACIJE MOZE BITI U NEPLODNIM DANIMA,,,I DA LI TAD MOZE DA OSTANE TRUDNA,,,,JA SAM SA SVOJOM DEVOJKOM VEC DVA MESECA I IMALI SMO ODNOSE BEZ PREZERVATIVA,ONA KAZE DA JEBILA U NEPLODIM DANIMA,PA BOJIM SE DA LI MOZDA MOZE OSTATI U DRUGOM STANJ ILI DA SE OBRATI GINEKOLOGU,AKO JE MOZDA OSTALA U DRUGOM STANJU NEKAKO DA SPRECI DA SE OCISTI,,,JEL JE NEGATIVNA KRVA GRUPA PA NESMIJE DA SE CISTI.
    MOLIM VAS POMOZITE MI!

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.
    • U Normalnom 28-dnevnom ciklusu plodni dani su od 9-og do19-og dana ciklusa- teorijski. Prakticno to je od 11-og do 17-og dana , ali je sve idividualno tako da je moj savet od sada pa ubuduce da svi odnosi budu zasticeni da ne biste bili u ovakvoj nevolji. Ukoliko je trudna moguce je uraditi prekid trudnoce (nadajmo se da nije) , ali o tome cete sa Vasim ginekologom -Novosadjani su odlicni ginekolozi. Negativan Rh faktor nije prepreka jer se posle takvog prekida ordinira Amp. Rogham a 250 mg

Komentari na pitanje: #96

    • Imala sam zasticen odnos u neplodnim danima.Ejakulirao je sa kondomom.Da li je moguca trudnoca?