Postovani, uz rizik da pitanje zvuci smesno, molim Vas da mi odgovorite da li je napetost u grudima 7-8 dana pre pocetka menstruacije znak moguce trudnoce, posledica stresa...? Naime, zadni odnos sam imala sedam 10-12 dana po zavrsetkku prethodne menst. i to sa kondomom, ali sedam dana pre pocetka iste doslo je do "kontakta" ( u pravom smislu te reci ) izmedju mog decka i mene, da bi se menstr. javila dva dana odmah sutradan , trajala uobicajenih 6 dana i bila normalnog intenziteta. Napominjeem da sve dva dana pre pocetka menst. na vesu pojavio tamno braon iscedak ( znak ovulacije? ). Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 24. 06. 2007.

    • Najverovatnije nije ono cega se plasite tj trudnoca. Koliko sam shvatio nezasticeni odnos ste imali 21. og dana - a ukoliko su Vam ciklusi na28 dana verovatnoca trudnoce je minimaslna.Oskudno krvavljenje 2 dana pre ocekivane menstruacije nije znak ovulacije vec blage hormonske oscilacije.