Imam 41 godinu i rađena mi je biopsija.Dobila sam sledeću dijagnozu te Vas molim za mišljenje: CERVICITIS CHRONICA IN EXACERBACIONEM ACUTA.CIN I Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 24. 06. 2007.

    • CIN I je najblazi oblik prekanceroze grlica dakle u potpunosti izleciv. (Cervikalna Intraepitelna Neoplazija). Moj savet je uklanjanje promene dijatermokoagulacijom ili laserom i posle toga redovne kontrole na 3 meseca u prvoj godini a posle jednom godisnje.