Postovani Dr.Stefanovicu
    Porodila sam se 15.05.2006.god carskim rezom, od tada imam redovne menstruacije kratko vreme sam dojila. Problem je sledeci, kad prestane menstruacija posle 5 do 7 dana pocinje da se javlja braon pa skoro i crn sekret ponekad i sa rozim tragovima i tako sve do sledece menstruacije. Bila sam kod lekara svi nalazi su u redu receno je da su hormoni ali ovo nikako da prestane unapred zahvalna sajt je odlican.

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.

    • Najverovatnije se radi o popustanju zutog tela i neadekvatnoj hormonskoj potpori u drugoj polovini ciklusa. U dogovoru sa Vasim ginekologom mozete probati sa Primolut-Norom 2x1 10 dana od 16-26-og dana ciklusa ili da probate sa oralnom kontracepcijom jedno 6-9 meseci.