Već godinu dana imam koksaki virus i pijem presolol 2x dnevno. S obzirom da unosim lekove, da li smem da ostanem u drugom stanju? Trenutno ne mogu da izbacim presolol iz upotrebe jer su mi otkucaji od 110-130. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 04. 03. 2007.
    • Sveza infekcija predstavlja kontraindikaciju za trudnocu. Vasa infekcija koliko mogu da procenim nije sveza, ali je potrebna kardioloska stabilizacija posle koje mozete planirati trudnocu, znaci u konsultaciji sa kardiologom i ginekologom. Pozeljno je da u prvom trimestru budete bez lekova.