Postovani, prvo da Vam se zahvalim na odgovoru na proslo pitanje. Pisem Vam ponovo jer me zanima Vase misljenje. U 28 nedelji sam trudnoce i  pre dve nedelje je doktor na color Dopller UZ dijagnosticirao sledece (vezano za lateralne mozdane komore bebe): atrium 9.5mm, dislokacija 5mm, nakon kontrole posle 2 nedelje, tj. rezultat pre 2 dana je: atrium 8.5mm,
    dislokacija 4.3mm. Molim Vas za Vase misljenje. Hvala veliko!

    Odgovoreno: 16. 05. 2007.
    • Jos uvek ste u dozvoljenim granicama, ali je potrebno dalje pracenje pri cemu ce se nalaz najverovatnije smanjvati (vec pokazuje tendenciju). Znaci moje misljenje je da morate i dalje posecivati Vaseg doktora  jer on zna prethodne nalaze u jos najmanje tri kontrole na dve nedelje (ukoliko se razvija uvecanje komora to obicno moze da bude oko 30 nedelje), ali mislim
      da ce sve biti u redu.