Hvala vam doktore sto ste mi odgovorili, mogo mi je lakse. Koliko je ta ekstremna promena tezine mogla da utice na izostanak menstruacije, mislim od koliko kilograma vise ili manje. Mene buni racunanje izostanka menstruacije. Kako se to racuna ako nisam dobila jedan mesec jer se racuna kao mesec dana ili na primer 15 dana... (ako ste me razumeli)? Hvala unapred!!!!

    Odgovoreno: 12. 07. 2008.
    • Tu se radi o individualnoj stvari- ne postoji tacno brojka kilograma u + ili -, jednostavno taj dizbalans dovede do remecenja ciklusa. Duzina izostanka se racuna od vremena ocekivanog ciklusa: trebalo je da dobijete 5.-og jula a niste znaci kasni Vam (na danasnji dan) 6 dana.