imam jedan veliki problem već imam 14 godina a jos nisam dobila menstruaciju i dosta sam sitna za svoje godine neznam kako taj problem da rešim, pokušavala sam da se udebljam ali mi nije išlo za rukom neznam stvarno šta da radim? Pomozite!

    Odgovoreno: 11. 07. 2008.
    • Nista- protiv prirode ne treba ici. Da bi se dobio ciklus potrebna je kriticna tezina koju verovatno jos uvek nemas. Vremenom ces je postici i tada ces dobiti. Nismo svi isti i u tome je nasa lepota- zato nemoj da se brines- tvoja konstitucija je takva i tu nista ne mozes. Vremenom ces se i ugojiti i dobiti, a jednog dana kilogrami ce ti biti problem samo u visku. Takav je zivot- samo nemoj da se sekiras.