Imam 24 god. i cesto imam 3 grupu koju sam lecila samo vaginaletama dok preko brisa nisu ustanovili da sam pozitivna na ureaplazmu. tada sam pila dovicin i eritromicin, ali i dalje su prisutni siptomi kao sto je malo pojacan sekret i svrab, a ponekad osecam i peckanje nakon mokrenja (doduse imam i pesak). nisam vise sigurna sta je pravi uzrok tih siptoma i kako se trebam na dalje leciti. koje je vase misljenje? HVALA

    Odgovoreno: 11. 07. 2008.
    • Peckanje nakon mokrenja nema veze sa genitalnim vec sa urinarnim traktom te tu savetujem pregled urina i urinokulturu i lecenje po potrebi. Pijte prolom vodu i caj od brusnice stalno. Sto se tice ureaplazme- ponovite bris da bi ste videli rezultat terapije. Treca grupa je svakodnevnica u nasoj praksi- Vag. poliginax jedno pak. ce biti dovoljno.