Postovani doktore, pre 3 meseca sam imala intervenciju laserom skidanja kondiloma i obradu ranice (iako je papa bio 2) po savetu doktora. Medjutim, na danasnjem kolposkopskom pregledu opet je ustanovljena ranica koja je dosta krvarila pri pregledu..sta je uzrok tome,i kako se opet stvorila? Da li mogu da koristim neke vaginalete za njenu sanaciju? Koje vaginalete treba koristiti prilikom upotrebe antibiotika? Hvala.

    Odgovoreno: 09. 07. 2008.
    • O karakteru ranice i uzrocima krvavljenja najbolje je da popricate sa dr koji Vam je radio tretman. i koji Vas prati- meni je tesko da dam komentar jer nisam video promenu. Uzrok krvavljenja moze biti infekcija (najcesce), neadekvatno epitelizirana spaljena povrsina ili novoprisutna promena. Probajte sa vaginaletama sa kantarionom. Uz antibiotik: vaginalete Canesten 3. Neka Vas pogleda dr koji Vam je radio laser.