Postovani doktore Prvi dan ciklusa bio je 04.07.,ciklus traje30 dana. Za pocetak avgusta planirali smo letovanje. Razmisljam o tome da pijem endometril. Molim za savet , koliko je to u redu i kada bi trebalo da pocnem kako bi izbegla ciklus pocetkom avgusta? Hvala

    Odgovoreno: 09. 07. 2008.
    • Pet dana pre ocekivanog ciklusa pocnite sa endometrilom 2x1 i pijte sve vreme letovanja. Kada prekinete dobicete. Nece uticati na Vase zdravlje odlaganje ciklusa- nista strasno- to je hormon (doduse sintetski) koji se ionako luci u drugoj fazi menstrualnog ciklusa.