Postovani,ja sam u 25 nedelji trudnoce(zadnja mens.16.01.2008)molim vas ako mozete da mi pojasnite u kom sam tacno mesecu trudnoce i kada ulazim u naredni mesec,unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 08. 07. 2008.
    • Trudnoca racunajuci od 1. dana zadnje menstruacije traje 270 dana, 10 lunarnih meseci (svaki mesec 4 nedelje), 40 nedelja ili 9 kalendarskih meseci pa racunajte sami. Pomoc: sa 24 nedelje bili ste puni 6 lunarnih meseci - mi tako racunamo. Pozdrav.