Postovani, na ultra zvuku su mi ustanovljeni policisticni jajnici i ginekolog mi je prepisao ciklo proginovu i ispila sam 4 kutije, nakon toga, ciklus mi je bio na 28 dana. Kada sam prestala da koristim hormone, ciklus mi opet kasni. Da li je moguce da je nastupila trudnoca? Jer mi je ovulacija bila, rekla bih malo burnija, sekret belicasto sukrvicav. Plasim se da jos uvek nije uspostavljen normalan ciklus i da moram ponovo da pijem hormone. A cula sam i da je moguca i bliznacka trudnoca ako se koristi hormonalna terapija. Elem sve sto me zanima je DA LI JE MOGUCE DA SAM TRUDNA???!!! UNAPRED ZAHVALNA!

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • Moguce je, ali potvrdu toga dobicete jednostavnim testom na trudnocu koga mozete kupiti u svakoj apoteci. Ako niste nemojte biti razocarani- vec nastavite sa terapijom : stimulacija ovulacije i indukcija ovulacije uz ciljane odnose ili inseminaciju. pozdrav.