Postovani doktore, da li nevina devojka moze da ostane u drugom stanju ako je njen decko pre toga dodirnuo svoj organ koji je pustio vodicu (na trenutak), a potom stimulisao njen klitoris istom rukom? Devojka je posle toga imala jednu menstruaciju, ali druga kasni...

    Odgovoreno: 05. 05. 2007.
    • Prakticno ne. Teorijski dovoljan je jedan spermatozoid koji i na takav nacin moze dospeti u vaginu- ali ako je tako kao sto navodite onda sigurno ne. Ukoliko niste sigurni kupite test za dokazivanje trudnoce (u svakoj apoteci ga ima) i proverite.