Da li herpes zoster na ledjima velicine 4cm moze da odgodi menstruaciju.Kasni 8 dana a trudnoca nije.Da li ima veze sa vantelesnom oplodnjom.U procesu smo prepremanja nalaza hormoni i itd.Da li moze da utice na hormone.Inace herpes se smanjio.Koristim vit.B i puder za boginje. HVALA!

    Odgovoreno: 05. 05. 2007.

    • Ne bi trebalo , ali moguce je da je u sklopu opsteg pada imuniteta (koji je omogucio pojavu herpesa) i stresa kome ste izlozeni pripremom za IVF doslo do izmestanja ciklusa. Svaka zena ima pravo na 2-4 iregularna ciklusa godisnje te se time moze objasniti izostanak.