Poštovani, pokušavam da ostanem u drugom stanju ali bezuspešno. Sledeći mesec idem na more i ciklus mi je tačno na polovini odmora. da li postoje tablete koje su dozvoljene za odlaganje menstruacije imajući u vidu da želim da ostanem trudna? hvala

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • Postoje . 5 dana pre ocekivanog ciklusa pocnite da pijete tbl. Primolut -nor 2x1 i pijte ih sve vreme dok ste na odmoru. kada prestanete sa njima dobicete- nista nije stetno po Vas- sto se tice problema koji imate.