doktore..imala sam sex sa mojim partnerom..ne znajem dali kondom se dupnuo,ali veke 4rri dena su pominule ja imam bolke u dolnijem del stomaku,nesto kao grcevi i imam beluzlav iscedak...jel je moguce da sam bremena?

    Odgovoreno: 28. 06. 2008.
    • Vrlo tesko mogu da odgovorim na pitanje. Niste napisali ni koji dan ciklusa je bio taj odnos i da li Vam sada ciklus kasni. Mala je verovatnoca sa tim simptomima, ali ako ciklus kasni uradite test na trudnocu- on ce resiti Vasu dilemu, a ako ne kasni sacekajte doci ce.