Moj problem je sledeci: nikad u toku odnosa nisam dozivela orgazam, nemam problem sa pocetnim dozivljajem,sve je ok, imam normalne potrebe i zelju,ali org izostaje.Sve sam probala, i da predigra traje duze,opustena sam...inace,nemam nikakvih drugih smetnji.Sta vi mislite o tome?

    Odgovoreno: 28. 06. 2008.
    • Mislim da se niste dovoljno potrudili da upoznate svoje telo i date instrukcije partneru kako da Vas dovede do vrhunca.  Ja nisam seksolog, ali mislim da ako psiha nije u pitanju ( a po tonu Vaseg pisma mislim da ste ok po tom pitanju) onda nema razloga da uz pomoc sebe same, strpljenja i saradnje sa partnerom ostvarite orgazam. Eventualno proverite nivo prolaktina- on moze biti organski uzrok ovom problemu (povisen nivo).